Gault&Millau Tour Warszawa 2015
 


Gault&Millau Tour Warszawa 2015

2015-06-17

Najlepsi szefowie kuchni, kulinarne premiery w wykonaniu laureatów regionalnych nagród i smakowe doznania – tak w skrócie można podsumować pierwsze w historii spotkanie najlepszych Szefów Kuchni zorganizowane w Warszawie przez Gault&Millau Polska.

pws-2015-06b-02

Około stu kuchmistrzów spotkało się 15 czerwca w stołecznej restauracji Concept 13 z województw mazowieckiego, łódzkiego i Lubelszczyzny. Dla szefa z tego regionu wręczono nagrody w pięciu kategoriach:
- Szef Roku – Dariusz Barański (Concept 13)
- Szef Jutra – Michał Bryś (L'Enfant Terrible)
- Młody Talent – Piotr Ślusarz (R 20)
- Kobieta Szef - Małgorzata Marchewka (Winkolekcja)
- Kuchnia Tradycyjna – Kamil Mateńka (Pod Gigantami)

pws-2015-06b-03

pws-2015-06b-04

Wszyscy laureaci zaprezentowali swoje popisowe dania. Formuła była podobna do wyczynów znanych z telewizyjnych programów kulinarnych. Każdy z nagrodzonych po ogłoszeniu wyniku w danej kategorii miał pół godziny na zaprezentowanie swojej propozycji, a publiczność mogła ich wyczyny obserwować i komentować, a potem oczywiście skosztować.

To pierwsze z cyklu spotkań pod hasłem „Gault&Millau Tour”, które Gault&Millau Polska organizuje w tym roku. Polska została na potrzeby tego przedsięwzięcia umownie podzielona na cztery regiony, w których są organizowane spotkania. Pierwszy „zlot” najlepszych szefów kuchni w Warszawie już za nami, kolejne odbędą w Poznaniu, Krakowie i Trójmieście.

Zapraszani są szefowie kuchni z danego regionu reprezentujący restauracje, które w tym sezonie znalazły się pod lupą inspektorów Gault&Millau. Kolejne spotkanie z cyklu Gault&Millau Tour 29 czerwca w Poznaniu.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail