Targi Internorga
 


Targi Internorga

2015-07-29

90. edycja Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa Internorga odbędą się w Hamburgu, 11-16 marca 2016 roku.

pws-2015-07b-03

Internorga to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie.
Dzięki dużej liczbie wystawców (1300 z 25 krajów, w tym 10 firm z Polski w 2015 roku) i zwiedzających (około 98 tysięcy gości z całego świata w 2015 roku) targi dają okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

pws-2015-07b-04

Zakres tematyczny
- techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego
- żywność i napoje, w tym napoje alkoholowe
- wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego artykuły spożywcze i napoje
- wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni, wyposażenie punktów sprzedaży art. piekarsko-cukierniczych
- organizacja i komunikacja - sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych, wydawnictwa i prasa fachowa

Internordze stale towarzyszą kongresy, fora, wykłady, a także pokazy, prezentacje i liczne konkursy.Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce, tel: (22)6207298.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail