Skuter za inwestycję w Pizza Dominium
 


Skuter za inwestycję w Pizza Dominium

2015-08-12

Z takim procederem jeszcze się nie spotkaliśmy. Sieć restauracji Pizza Dominium wprowadza specjalną ofertę dla kandydatów na franczyzobiorców. Przedsiębiorcy, którzy do końca roku zdecydują się zainwestować w lokal pod szyldem Pizza Dominium, otrzymają... Uwaga! Skuter!

pws-2015-07c-56

- Ofiarowując skuter na powitanie zapraszamy kandydatów na franczyzobiorców, by wyruszyli z nami w kulinarną podróż szlakiem smaku włoskiego domu – tłumaczy w komunikacie prasowym Małgorzata Ptasińska, kierownik ds.Franchisingu. – Uruchomienie restauracji to rozwijanie swoich pasji i zainteresowań powiązanych z doskonałą inwestycją kapitału.

Restauracje spod znaku Pizza Dominium odnowiły swoje wnętrza w odstatnich latach. Opracowano jednolitą komunikację marketingową. Przeprowadzony proces rebrandingu sieci miał na celu wzmocnienie pozycji i zwiększenie rozpoznawalności marki. Pizza Dominium postanowiła rozwijać sieć za pomocą franczyzy. W tym roku firma zamierza uruchomić kilka restauracji w ten sposób. W centrum zainteresowania sieci znajdują się zarówno lokalizacje w centrach handlowych, jak i innych atrakcyjnych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych. – Docelowo chcemy zaistnieć we wszystkich większych miastach Polski, również poprzez uruchamianie restauracji w systemie franczyzowym – mówi Tomasz Czaja, dyrektor działu rozwoju Dominium S.A. – Współpracując z nami franczyzobiorca otrzymuje bezpieczną koncepcję prowadzenia przedsiębiorstwa, korzysta ze sprawdzonych standardów i wieloletniego doświadczenia.

W tej chwili sieć liczy 70 lokali w całej Polsce.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail