7 Street wprowadziła na rynek nową marką pizzerii Frentzza - Pizza & Friends7 Street wprowadziła na rynek nową marką pizzerii Frentzza - Pizza & Friends

2020-05-13

Na przełomie kwietnia i maja firma 7 Street Łukasz Błażejewski, mająca w swoim portfolio takie marki gastronomiczne jak 7 Street – Bar & Grill, Meet & Fit – Slow Food oraz Woody’s – Premium Burgers  wprowadziła kolejną markę „Frentzza – Pizza & Friends”. Poszerza ona portfolio trzech sieci o nową markę skupiającą się na pizzy z prawdziwych włoskich składników. 

Frentzza wnetrze

Frentzza – Pizza & Friends to miejs,ce gdzie można zjeść pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa. Wierzymy, że prostota i doskonały produkt broni się sam.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz klasycznych pizz mamy wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem naszej pizzy jest ciasto, którego skład jest naszą tajemnicą handlową, a składa się ono z kompozycji 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom już jako gotowa mieszanka.

Frentzza działa obecnie na Warszawskim Mokotowie, a w trzecim tygodniu maja ruszy w Elblągu. 

& Street ma przygotowanie logistyczne, które pozwala w krótkim czasie nawiązać współpracę z innymi restauracjami, które teraz działają prężnie z dowozami i chciałby poszerzyć swoją działalność o markę Frentzza przy jednoczesnym zachowaniu swojego podstawowego biznesu.

Warunkiem jest korzystanie z produktów marki własnej Frentzza m.in. takich jak 12 wyselekcjonowanych przypraw, które są naszą największą tajemnicą, oryginalne sosy oraz włoskie składniki.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail