7 Street wprowadziła na rynek nową marką pizzerii Frentzza - Pizza & Friends
 

 gastronomia

7 Street wprowadziła na rynek nową marką pizzerii Frentzza - Pizza & Friends

2020-05-13

Na przełomie kwietnia i maja firma 7 Street Łukasz Błażejewski, mająca w swoim portfolio takie marki gastronomiczne jak 7 Street – Bar & Grill, Meet & Fit – Slow Food oraz Woody’s – Premium Burgers  wprowadziła kolejną markę „Frentzza – Pizza & Friends”. Poszerza ona portfolio trzech sieci o nową markę skupiającą się na pizzy z prawdziwych włoskich składników. 

Frentzza wnetrze

Frentzza – Pizza & Friends to miejs,ce gdzie można zjeść pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa. Wierzymy, że prostota i doskonały produkt broni się sam.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz klasycznych pizz mamy wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem naszej pizzy jest ciasto, którego skład jest naszą tajemnicą handlową, a składa się ono z kompozycji 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom już jako gotowa mieszanka.

Frentzza działa obecnie na Warszawskim Mokotowie, a w trzecim tygodniu maja ruszy w Elblągu. 

& Street ma przygotowanie logistyczne, które pozwala w krótkim czasie nawiązać współpracę z innymi restauracjami, które teraz działają prężnie z dowozami i chciałby poszerzyć swoją działalność o markę Frentzza przy jednoczesnym zachowaniu swojego podstawowego biznesu.

Warunkiem jest korzystanie z produktów marki własnej Frentzza m.in. takich jak 12 wyselekcjonowanych przypraw, które są naszą największą tajemnicą, oryginalne sosy oraz włoskie składniki.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail