Skuteczny menedżer restauracji
 


Skuteczny menedżer restauracji

2015-09-16

We wtorek 15 września w warszawskim hotelu Airport Okęcie odbyło się pierwsze z powakacyjnych szkoleń z cyklu Akademii Restauratora. Spotkanie poświęcone było efektywnemu zarządzaniu restauracją.

pws-2015-09-22

Trenerzy - Piotr Grajewski, prezes spółki będącej właścicielem marek restauracyjnych w segmencie casual: Blue Cactus i Iguana Lounge, oraz Piotr Komór, General Manger Hard Rock Cafe w Warszawie omówili zagadnienia związane m.in. z organizacją czasu pracy i zadaniami menadżera restauracji, rekrutacją i zarządzaniem personelem, oraz najważniejszymi zadaniami w pracy.

Uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rocznego, miesięcznego i dziennego planowania strategicznego, ustalania dziennych celów sprzedażowych dla kelnerów, czy delegowania uprawnień.

W zgodnej ocenie uczestników szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a użyteczność przekazanej wiedzy i stopień realizacji programu uzyskał w poszkoleniowych ankietach ocenę 5,4 pkt. w sześciostopniowej skali.

Harmonogram kolejnych szkoleń Akademii Restauratora jest dostępny na www.akademia-restauratora.pl

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail