Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

W Polsce ruszają Fuddruckers

2015-09-21

Pojawili się nowi gracze na warszawskim rynku burgerów. W nowej części centrum handlowego Wola Park pojawiła się amerykańska restauracja Fuddruckers, gdzie serwowane są „prawdziwe amerykańskie” burgery, sałatki i zestawy.

pws-2015-09a-06

W weekend otwarcia nowej części centrum lokal zapraszał m.in. na degustację darmowych miniburgerów i koktajli oraz specjalny pokaz barmański. Przygotowany był też specjalny kącik dziecięcy.

Fuddruckers obiecuje świeże, pieczone każdego dnia w restauracji pieczywo, najwyższej jakości nigdy nie mrożone mięso, burger grillowany na zamówienie w stopniu zgodnym z życzeniem klienta i dodatki od lokalnych dostawców. W menu znaleźć można ofertę burgerów z różnych rodzajów mięsa (wołowina, kurczak, indyk), szeroki wybór tradycyjnych dań amerykańskiej kuchni, a także licznych przystawek, przekąsek i deserów. Do dyspozycji klientów jest również bar sałatkowy z szeregiem świeżych dodatków i sosów, które można bezpłatnie dołączyć do głównego zamówienia. Restauracja zapewnia pełną obsługę na miejscu oraz możliwość zapakowania jedzenia na wynos.

Marka, która świętuje w tym roku swoje 36. urodziny, posiada już ponad 180 restauracji w kilku krajach świata - m.in. Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Republice Dominikany, Meksyku, Portoryko, Chile, Panamie. Sieć restauracji typu fast casual w 2014 roku otworzyła dwa lokale we Włoszech, inaugurując tym samym wejście i rozwój sieci w Europie. Właściciele Fuddruckers planują otwarcie kolejnych lokali w Warszawie i innych miastach Polski.

Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne