W Polsce ruszają Fuddruckers
 
W Polsce ruszają Fuddruckers

2015-09-21

Pojawili się nowi gracze na warszawskim rynku burgerów. W nowej części centrum handlowego Wola Park pojawiła się amerykańska restauracja Fuddruckers, gdzie serwowane są „prawdziwe amerykańskie” burgery, sałatki i zestawy.

pws-2015-09a-06

W weekend otwarcia nowej części centrum lokal zapraszał m.in. na degustację darmowych miniburgerów i koktajli oraz specjalny pokaz barmański. Przygotowany był też specjalny kącik dziecięcy.

Fuddruckers obiecuje świeże, pieczone każdego dnia w restauracji pieczywo, najwyższej jakości nigdy nie mrożone mięso, burger grillowany na zamówienie w stopniu zgodnym z życzeniem klienta i dodatki od lokalnych dostawców. W menu znaleźć można ofertę burgerów z różnych rodzajów mięsa (wołowina, kurczak, indyk), szeroki wybór tradycyjnych dań amerykańskiej kuchni, a także licznych przystawek, przekąsek i deserów. Do dyspozycji klientów jest również bar sałatkowy z szeregiem świeżych dodatków i sosów, które można bezpłatnie dołączyć do głównego zamówienia. Restauracja zapewnia pełną obsługę na miejscu oraz możliwość zapakowania jedzenia na wynos.

Marka, która świętuje w tym roku swoje 36. urodziny, posiada już ponad 180 restauracji w kilku krajach świata - m.in. Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Republice Dominikany, Meksyku, Portoryko, Chile, Panamie. Sieć restauracji typu fast casual w 2014 roku otworzyła dwa lokale we Włoszech, inaugurując tym samym wejście i rozwój sieci w Europie. Właściciele Fuddruckers planują otwarcie kolejnych lokali w Warszawie i innych miastach Polski.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail