Otwarcie drugiej restauracji KFC w Płocku
 
Otwarcie drugiej restauracji KFC w Płocku

2012-07-31

W lipcu przypadający w piątek 13 dzień miesiąca okazał się szczęśliwy dla mieszkańców Płocka. Tego dnia otwarta została druga w tym mieście restauracja KFC, należąca do  największej międzynarodowej sieci serwującej dania z kurczaka.

 

 

Nowy lokal mieści się przy na rogu ul. Otolińskiej i al. Piłsudskiego – jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnej miasta, w pobliżu rynku, licznych szkół oraz uczelni. Nowa restauracja dysponuje klimatyzowaną salą o powierzchni 300 m2, w której na gości czeka 70 miejsc siedzących. Dodatkowo, kolejne 40 miejsc znajduje się w całorocznym patio, usytuowanym tuż obok restauracji.

 

Na pierwszych gości czekały kupony rabatowe i darmowe zestawy, które rozdawaliśmy jeszcze przed wejściem do restauracji – relacjonuje Robert Kanownik, manager drugiej restauracji KFC w Płocku. – Dla tych, którzy nie zdążyli odwiedzić nas pierwszego dnia funkcjonowania restauracji, mamy dobrą wiadomość – w KFC atrakcyjne promocje czekają nie tylko od święta! Przez najbliższe kilka tygodni przy zakupie dowolnego zestawu Brazer każdy otrzyma butelkę Lipton Ice Tee Green Lemon gratis – dodaje Robert Kanownik.

 

KFC stale poszerza swoją ofertę – w menu nowej restauracji, obok dań zaliczanych do klasyki KFC, jak np. cieszący się niezmiennie wielką popularnością Kubełek Classic, można znaleźć m.in. BIG BOXY – atrakcyjne cenowo posiłki dla naprawdę głodnych wielbicieli chrupiącej panierki KFC, a także BRAZER – marynowaną pierś kurczaka w sałatce, tortilli lub bułce Ciabatta. W ofercie znaleźć można także świetnie sprawdzające się w roli szybkiej przekąski mini zestawy B-smart, lekkie sałatki oraz desery.

 

Smak panierowanych kurczaków z KFC uważany jest za niepowtarzalny już od ponad 70 lat. Unikalna receptura legendarnej panierki Original Recipe – stworzonej przez Colonela Sandersa w 1940 roku mieszanki 11 ziół i przypraw – pozostaje do dziś niezmieniona. Niezmiennie też kurczaki podawane w KFC są świeże, niemrożone, ręcznie panierowane przez kucharza tuż przed podaniem. Starannie wyselekcjonowani, najlepsi w swojej branży producenci dostarczają kurczaki do każdej restauracji KFC kilka razy w tygodniu.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail