3 sierpnia w Białymstoku otwarta została czwarta restauracja KFC.
 
3 sierpnia w Białymstoku otwarta została czwarta restauracja KFC.

2012-08-14

Początek sierpnia okazał się szczęśliwy dla mieszkających w Białymstoku miłośników panierowanych kurczaków. W pierwszy piątek miesiąca, 3 sierpnia, otwarta została czwarta w tym mieście restauracja KFC należąca do  największej międzynarodowej sieci serwującej dania z kurczaka.

 

 

Nowy lokal mieści się przy ul. Jana Pawła II 56, w pobliżu stacji benzynowej Statoil. Fanów panierowanych  kurczaków KFC do wizyty w nowej restauracji zachęci z pewnością jej świetna lokalizacja – tuż przy trasie wylotowej na Warszawę, nieopodal Centrum Handlowego Auchan.

 

Nowa restauracja dysponuje klimatyzowaną salą o powierzchni 142 m2, w której na gości czeka 96 miejsc siedzących. Dodatkowo, dla motoryzowanych przygotowano okienko Drive Thru, które umożliwia złożenie i odbiór zamówienia bez konieczności wychodzenia z samochodu.

 

W dniu otwarcia restaurację odwiedziło ponad 500 osób. Na pierwszych gości czekały atrakcyjne promocje oraz pyszny tort.

 

KFC stale poszerza swoją ofertę – w menu nowej restauracji, obok dań zaliczanych do klasyki KFC, jak np. cieszący się niezmiennie wielką popularnością Kubełek Classic, można znaleźć m.in. BIG BOXY – atrakcyjne cenowo posiłki dla naprawdę głodnych wielbicieli chrupiącej panierki KFC, a także BRAZER – marynowaną pierś kurczaka w sałatce, tortilli lub bułce Ciabatta. W ofercie znaleźć można także świetnie sprawdzające się w roli szybkiej przekąski mini zestawy B-smart, lekkie sałatki oraz desery.

 

Smak panierowanych kurczaków z KFC uważany jest za niepowtarzalny już od ponad 70 lat. Unikalna receptura legendarnej panierki Original Recipe – stworzonej przez Colonela Sandersa w 1940 roku mieszanki 11 ziół i przypraw – pozostaje do dziś niezmieniona. Niezmiennie też kurczaki podawane w KFC są świeże, niemrożone, ręcznie panierowane przez kucharza tuż przed podaniem. Starannie wyselekcjonowani, najlepsi w swojej branży producenci dostarczają kurczaki do każdej restauracji KFC kilka razy w tygodniu.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail