Już wkrótce otwarcie trzeciej w Katowicach Pizzy Hut
 
Już wkrótce otwarcie trzeciej w Katowicach Pizzy Hut

2013-09-12

18 września 2013 roku otwarta zostanie trzecia w Katowicach i 55 na polskim rynku restauracja sieci Pizza Hut. Nowy lokal mieścił będzie się w Galerii Katowickiej – nowym centrum handlowym przemysłowej stolicy Śląska. Świetna lokalizacja, wyjątkowe wnętrze i bogate menu z pewnością sprzyjać będą częstym odwiedzinom gości.

Pizza_Hut_wizualizacja_wnetrze

Lokal Pizza Hut zajmie powierzchnię 167 m² i mieścił będzie się na parterze nowo wybudowanego, największego na Śląsku centrum handlowego Galeria Katowicka, w którym otwartych zostanie ponad 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Wśród nich znalazły się znane marki, takie jak Peek&Clopenburg, Pepe Jeans, Tommy Hilfiger, Solar, Reserved, Zara, Mango, Duka, Home&You i wiele innych.

Lokalizacja naszej restauracji nie jest przypadkowa – wyjaśnia Małgorzata Głuch, Manager restauracji Pizza Hut w Galerii Katowickiej – Galeria Handlowa w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca PKP, stanie się z pewnością jednym z głównych miejsc spotkań dla mieszkańców Katowic. Nasza restauracja to miejsce z bogatym menu i wyjątkową atmosfera, idealne na spotkanie, o czym już niedługo każdy będzie się mógł osobiście przekonać.

Otwarciu nowej restauracji towarzyszyły będą atrakcje. Goście poczęstowani zostaną specjalnie na tę okazję przygotowanym tortem. Otrzymają także w prezencie zaproszenia do restauracji, które wykorzystać będą mogli przy następnych wizytach.

Każdy kto odwiedzi restaurację Pizza Hut będzie mógł zamówić zarówno pozycję z karty menu jak również skorzystać z obowiązującej oferty promocyjnej. Na gości czekały będą cztery zestawy specjalne: dowolna mała pizza i mały napój, spaghetti bolognese i mały napój, sałatka śródziemnomorska i mały napój lub rollsy z szynką i serem i mały napój. Każdy z zestawów dostępny będzie w promocyjnej cenie 9.90 zł.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail