2. edycja Kocham Wino Fest
 
2. edycja Kocham Wino Fest

2013-09-17

W sobotę 12 października w Forcie Legionów w Warszawie odbędzie się Kocham Wino Fest organizowany przez Centrum Wina. To już druga odsłona tego wydarzenia. Poprzednia edycja Kocham Wino Fest zgromadziła prawdziwe rzesze miłośników wina, dlatego organizatorzy zdecydowali, że podczas kolejnej edycji podjęta zostanie próba pobicia rekordu Guinnessa w największej zbiorowej degustacji wina. Każdy z nas może pomóc w pobiciu rekordu. Wystarczy stawić się 12 października na Kocham Wino Fest i przyłączyć do zbiorowego świętowania!

Kocham Wino Fest to wydarzenie dla wszystkich tych, którzy lubią wino i są ciekawi nowych smaków. Podczas 2. edycji Festiwalu każdy będzie mógł zasmakować w ponad 100 winach produkowanych w różnych krajach i regionach winiarskich. Organizatorzy chcą pokazać, jak różnorodny i bogaty jest rynek wina, dlatego podczas wydarzenia będzie można spróbować win dostępnych na co dzień zarówno w cenie 20 zł, a także tych, których wartość sięga kilkuset złotych za butelkę. Będą to wyłącznie wina jakościowe, z których część jeszcze nigdy nie była dostępna w Polsce. Spośród tak obfitej palety win każdy będzie miał szansę odnaleźć swój ulubiony smak. Co więcej, wina będzie można nie tylko degustować, lecz także od razu zakupić na miejscu w okazyjnych cenach, by móc cieszyć się nimi również po zakończeniu festiwalu.

Podczas Kocham Wino Fest podjęta zostanie próba pobicia Rekordu Guinnessa w zbiorowej degustacji wina. Kocham Wino Fest to po prostu spotkanie przy winie. Ponieważ jego miłośników przybywa w Polsce z roku na rok, postanowiliśmy podjąć próbę pobicia rekordu Guinnessa w największej ilości osób, które będą z nami degustowały wino tego dnia. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Koniecznie zabierzcie ze sobą rodzinę i znajomych! – mówi Katarzyna Pawlęga Dyrektor Kanału Sprzedaży Detalicznej w Centrum Wina. Poprzedni rekord Guinnessa w zbiorowej degustacji wina padł w hiszpańskiej miejscowości Aranda de Duero 15 sierpnia 2006 r. W wydarzeniu uczestniczyło wtedy 5095 osób. Chcemy pokazać, że polski temperament może równać się z hiszpańskim. Możemy pobić rekord Guinnessa, oczywiście doskonale się przy tym bawiąc – dodaje.

Smakowaniu win często towarzyszy różnego rodzaju jedzenie, dlatego nie zabraknie go również podczas Kocham Wino Fest. W specjalnej strefie jedzeniowej będzie można dowiedzieć się, jak łączyć wino z jedzeniem. Oczywiście będzie można również zakpić wybrane produkty lub spróbować ich na miejscu.

Dodatkowo, tak jak w ubiegłym roku, na Kocham Wino Fest zorganizowane zostaną liczne konkursy z nagrodami, głosowanie na najlepsze wino festiwalu i aukcja charytatywna. Dla tych, którzy będą chcieli się zrelaksować, otwarta zostanie specjalna strefa chilloutu, w której będzie można napić się wina przy dźwiękach muzyki. By umilić czas również najmłodszym uczestnikom na terenie festiwalu zaaranżowany zostanie kącik zabaw dla dzieci.

Wyborne wino, pyszne jedzenie, warsztaty i konkursy, a przede wszystkim możliwość zapisania się w Księdze Rekordów Guinnesa. Taka będzie druga edycja Kocham Wino Fest.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail