Zimowe Ocieplenie w North Fish
 
Zimowe Ocieplenie w North Fish

2013-11-06

Jesienno-zimową porą poszukujemy wyrazistych, ciekawych smaków, a jednocześnie dań które nas przyjemnie ocieplą i sprawią, że nasza odporność i kondycja będzie gotowa na to, aby zmierzyć się z temperaturą krążącą w okolicach zera, ale i tą którą przyniesie nam siarczyste mrozy. North Fish znając gusta Polaków i ich potrzeby zdrowotne już 4 listopada br. wdraża kampanię pod hasłem „Zimowe Ocieplenie”, w ramach której w menu restauracji będą królowały dwie ryby – Dorsz bałkański, wypiekany w otoczeniu wyrazistej, lekko pikantnej pasty paprykowej oraz Halibut grenlandzki, w klasycznym wydaniu, w delikatnej mącznej panierce przyprawionej ziołami.

01

02

Dorsz został wybrany do oferty kampanii „Zimowe Ocieplenie” nie bez przyczyny, jako ciekawostkę warto wspomnieć, że w niektórych krajach bałkańskich pełni on rolę podobną do karpia w Polsce. Halibut natomiast to jedno z najbardziej czczonych morskich trofeum – obecny złowiony rekordzista ważył 234 kg.

03

04

North Fish przygotował też niespodziankę dla wszystkich poszukujących inspiracji, jak i podstawowych porad związanych z rybami. W grudniu w okresie przedświątecznym w restauracjach North Fish, na stronie Facebook i w „Wysokich Obcasach” będzie można znaleźć mini poradniki rybne a w nich przepisy i poradnik dotyczący przygotowania ryby na święta, a wszystko przygotowane pod patronatem kucharza North Fish – podkreśla Dorota Szczerbicka, dyrektor marketingu North Food Polska S.A.

05

Kampania „Zimowe Ocieplenie” potrwa od 4 listopada do będzie komunikowana na materiałach POS restauracji North Fish, wybranych nośnikach Centrów Handlowych, Facebook, Multikinie, w „Wysokich Obcasach”.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail