Nasz patronat: Dwutygodniowy Tydzień Restauracji
 
Nasz patronat: Dwutygodniowy Tydzień Restauracji

2014-08-19

Sto pięćdziesiąt restauracji w dwudziestu miastach bierze udział w czwartym Tygodniu Restauracji organizowanym przez Groupon, którego magazyn Restauracja jest patronatem.

gru3

Raz na kwartał Groupon, razem z partnerami, przygotowuje specjalną ofertę dla użytkowników serwisu, którzy przez tydzień mogą w wybranych restauracjach jeść nawet o 70 procent taniej.– Mogę zaryzykować tezę, że w trakcie inicjatywy – w tym konkretnym tygodniu – gotowanie w domu będzie zupełnie nieopłacalne – twierdzi Aniela Hejnowska, dyrektor zarządzająca Groupon w Polsce. – Sam koszt półproduktów, które pozwalałyby na przygotowanie choćby zbliżonego smakowo menu z pewnością przewyższy wydatek na kilka grouponów.

Tym razem akcja trwać będzie dwa tygodnie, a zaczyna się 18 sierpnia. – Tydzień Restauracji to okazja dla tych, którzy zazwyczaj wahają się przed poznawaniem nowych, egzotycznych smaków zbyt często wybierając domowy obiad lub szybkie i średnio zdrowe przekąski – powiedział Tomasz Jakubiak, który wspiera akcję. – W ciągu kilku dni można spróbować kuchni hinduskiej, francuskiej czy chińskiej oraz słynnych klasyków Groupon – smaków amerykańskich i japońskich – po Tygodniu Restauracji liczymy na nowych <>, którzy z zaangażowaniem jeszcze bardziej wzmocnią rynek restauracyjny w Polsce.

Tydzień Restauracji to również premiery i możliwość demonstracji możliwości nowych partnerów. Menu przygotowywane jest specjalnie dla użytkowników serwisu Groupon.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail