Dominium otworzy w tym roku kilka lokali we franczyzie
 
Dominium otworzy w tym roku kilka lokali we franczyzie

2015-01-13

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, Pizza Dominium rozpoczyna realizację planu rozwoju sieci w systemie franczyzowym. W tym roku firma zamierza uruchomić kilka restauracji w ten sposób.

ALFA_2_p

W centrum zainteresowania sieci znajdują się zarówno lokalizacje w centrach handlowych, jak i innych atrakcyjnych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych.
W ostatnim czasie przygotowaliśmy ofertę i pakiet franczyzowy, rozpoczynamy rozmowy z kandydatami na franczyzobiorców. Współpracując z nami franczyzobiorca otrzymuje bezpieczną koncepcję prowadzenia przedsiębiorstwa, korzysta ze sprawdzonych standardów i wieloletniego doświadczenia. - mówi Dyrektor Działu Rozwoju Dominium S.A., Tomasz Czaja.

Grojecka1_38

Niezmiernie ważne jest oczywiście prowadzenie restauracji pod rozpoznawalną marką z udokumentowanymi sukcesami rynkowym. Pizza Dominium oferuje pomoc w uruchomieniu i prowadzeniu działalność na wszystkich etapach trwania współpracy franczyzowej.

Franczyzobiorca uzyskuje opiekę szkoleniową i organizacyjną a także korzysta z działań marketingowych sieci prowadzonych na szeroką skalę. W ostatnich latach przeprowadzono proces rebrandingu sieci, którego celem było wzmocnienie rozpoznawalności marki.

Nastąpiła zmiana wystroju wszystkich restauracji, a także opracowano jednolitą komunikację marketingową. Na najbliższe lata planujemy dalszy rozwój sieci i wzmocnienie pozycji restauracji w Polsce i za granicą. Docelowo chcemy zaistnieć we wszystkich większych miastach Polski, również poprzez uruchamianie restauracji w systemie franczyzowym.- dodaje Tomasz Czaja.

Dominium S.A. jest właścicielem sieci restauracji Pizza Dominium, w której obecnie funkcjonuje ponad 70 lokali w całej Polsce.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail