Gastronauci zmieniają szatę
 
Gastronauci zmieniają szatę

2015-01-14

Już 15 stycznia strona gastronauci.pl w takiej odsłonie jaką znacie przestaje istnieć. Jej szata graficzna zostanie dostosowana do serwisu zomato.

Gastronauci

Gastronauci.pl jest najpopularniejszym serwisem oceniającym restaurację. Przez siedem lat istnienia zbudowała społeczność, której opinią kierowało się wielu użytkowników przy wyborze restauracji. Dla wielu restauratorów strona była wyzwaniem. Opinie niektórych gości mogły być krzywdzące, chociaż często wynikały ze złych doświadczeń. To nie zmieniało faktu, że na gastronautach było ponad 26 tysięcy restauracji z całej Polski. We wrześniu tego roku serwis został kupiony przez zomato. Inwestorzy z Indii mają podobne platformy w szesnastu krajach, z ponad 260 tysiącami lokali.

Zomato

Od września do stycznia gastronauci dostosowywali się do standardów zomato. Wynik możemy zobaczymy 15 stycznia. Jeżeli ktoś jest niecierpliwy i chce zobaczyć jak będzie wyglądać serwis, zapraszamy na stronę https://www.zomato.com/pl Nam najbardziej podoba się kategoria restauracji „Era hipstera”.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail