Narty dla restauratorów
 


Narty dla restauratorów

2015-02-19

Restauratorski Cup to pierwsze w Polsce zawody narciarskie i snowboardowe skierowane do kadr zarządzających z branży gastronomicznej w Polsce.

pws-2015-01c-07
Pixabay


W ramach zawodów przeprowadzona zostanie rywalizacja w slalomie gigancie na nartach i snowboardzie. W zmaganiach wystartować będą mogli czynni zawodowo reprezentanci branży gastronomicznej: restauratorzy, kadra zarządzająca, szefowie kuchni. Impreza skierowana jest do amatorów, niemających zawodowego kontaktu z Narciarstwem Alpejskim.

W ramach zawodów przewidziane są osobne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn. Rywalizacja i pomiar czasu przeprowadzone będą w oparciu o zasady profesjonalnych mistrzostw, a zwycięzcy swoich kategorii otrzymają puchar i zaszczytny tytuł Mistrza Polski Restauratorów w Slalomie Gigancie.

Przewidziane są także dodatkowe atrakcje dla uczestników, między innymi strefa wystawiennicza prezentująca wiodące trendy i nowości z branży gastronomicznej. Na zakończenie wyjazdu zaplanowana jest uroczysta gala. Mimo, że jest to pierwsza odsłona wydarzenia, zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. – Na mapie Polski niewiele jest imprez integrujących środowiska poszczególnych branż na odmiennym od codziennego gruncie. Tymczasem zawody sportowe to doskonała okazja do integracji zarówno w obrębie firm jak i całego środowiska – podkreślają organizatorzy.

Restauratorski Cup odbędzie się 28. Lutego na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. Organizatorem zawodów jest warszawska firma Tatra Holding, a głównym partnerem marka BMW. Zapisy i szczegóły dotyczące imprezy dostępne są na stronie: restauratorskicup.pl
Imprezę rozgrzewać będzie Sznaps de Luxe, którego zimowa ekipa zagrzeje uczestników zabawy do walki o podium. Nie obejdzie się również bez zdjęć z białym niedźwiedziem.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail