Nowe restauracje w Warszawie
 


Nowe restauracje w Warszawie

2015-04-22

W sobotę, 25 kwietnia nastąpi oficjalne otwarcie trzech nowych restauracji – Świeżo Malowane, Masashi Sushi i Qbik Cafe. Kuchnia każdego z lokali bazuje na prostych składnikach, połączonych i podanych w nowatorski, nietuzinkowy sposób.

Lokale znajdują się na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West (Al. Jerozolimskie 181) nieopodal Parku Szczęśliwickiego. Są efektem pracy firmy G-Concepts. Naszym celem było stworzenie takich restauracji,  w jakich sami chcielibyśmy jadać i spotykać się ze znajomymi – mówi Adam Fabisiak, project manager G-Concepts. Chcieliśmy, aby wnętrze nowego konceptu było nowoczesne, spokojne, nieprzytłaczające. Jego przestronność powoduje, że nawet przy większej liczbie gości nie tracimy poczucia intymności. Niezobowiązująca atmosfera zachęca do wizyt pod różnymi pretekstami i o każdej porze – można do nas wstąpić na poranną kawę,
na lunch w ciągu dnia, na kolację czy wieczornego drinka. Nasi goście znajdą u nas zawsze świeże, zdrowe i smaczne jedzenie.

Świeżo Malowane

Świeżo Malowane to klimatyczna restauracja czarująca śródziemnomorskimi smakami. Połączenie przytulnego i eleganckiego zarazem wystroju oraz sezonowo zmieniającej się karty dań, za którą stoi Szymon Partyka. Lokal przyciąga ofertą śniadań, drugich dań/lunchy
i deserów. Wyróżnikiem restauracji są bardzo przystępne ceny i najwyższej jakości potrawy kuchni europejskiej. Kreacje kulinarne cechuje jakość składników oraz  prostota podania, w najlepszym rozumieniu tego słowa. Lokal promuje światowy trend jakim jest foodpairing. To metoda dobierania składników na podstawie ich wspólnych cech.

01

02

03

04

Masashi Sushi

Masashi to projekt powstały z pasji i zamiłowania do japońskiej tradycji kulinarnej.  Przyrządzane na miejscu potrawy są zawsze świeże, a kucharze zachęcają do próbowania zarówno japońskiej klasyki, jak i sushi przyrządzanego w stylu fusion. Obok szerokiego wyboru sushi goście znajdą tu także inne dania kuchni japońskiej.

01

02

Qbik Cafe

Qbik Cafe to przytulne, pachnące chlebem, swobodne miejsce, gdzie każdy może przyjść zjeść, napić się kawy lub kupić coś na wynos. Specjalizuje się w ręcznie wyrabianym i wypiekanym na miejscu pieczywie. Wypieki powstają tu wyłącznie na bazie tradycyjnych receptur. Piekarze wykorzystują mąkę żytnią i pszenną, nie używają polepszaczy ani konserwantów.

Tak przygotowane pieczywo jest podstawą serwowanych przez lokal śniadań – koszyk pieczywa podany z różnymi dodatkami, jajecznica na kilka sposobów i różnego rodzaju kanapki.

Można tu wpaść również w porze lunchu, w menu znajdziemy np. burgery i sałatki.

Oficjalne otwarcie restauracji odbędzie się 25 kwietnia, w sobotę. Na ten wieczór organizatorzy zaplanowali m.in. specjalne menu, stacje live cooking, muzykę na żywo i pokazy taneczne.

01

02

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail