Mistrzostwa w grillowaniu
 


Mistrzostwa w grillowaniu

2015-05-27

Mistrzostwa BBQ Związku Miast Bałtyckich i Mistrzostwa Polski BBQ, odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku.

pws-2015-05b-37
źródło zdjęcia: PIXABAY


W Mistrzostwach BBQ UBC wezmą udział drużyny z miast zrzeszonych w Związku Miast Bałtyckich. Będą to profesjonaliści z restauracji z całej Europy. Ich zadaniem będzie przygotowanie dań konkursowych w pięciu konkurencjach. Zostanie także utworzona oddzielna konkurencja dla grup młodzieży, które wezmą udział w przygotowaniu dania narodowego. Równolegle z tym wydarzeniem odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski BBQ, których Uczestnikami mogą być drużyny z całej Polski. Podczas Mistrzostw przeprowadzona zostanie próba  bicia rekordu Guinnessa w kategorii „najwięcej osób grillujących jednocześnie”. Na tę okoliczność przygotowanych zostanie 3200 grilli.

Wraz z Mistrzostwami UBC BBQ będzie odbywać się UBC Charlotta Rock Festiwal, w trakcie którego zorganizowany zostanie przegląd młodych i obiecujących grup rockowych z miast członkowskich UBC. Imprezą towarzyszącą Mistrzostwom będą pokazy lotnicze z udziałem motoparalotni.

Impreza odbędzie się w kompleksie hotelowym Dolina Charlotty Restort & SPA. Więcej informacji: www.bbq.charlotta.pl

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail