Rezerwacja i zarządzanie w jednym
 

 
Rezerwacja i zarządzanie w jednym

2015-07-06

Gastrobooking.pl, nowy portal, pozwalający na zarezerwowanie w czasie rzeczywistym stolika w restauracji, pizzerii czy kawiarni.

pws-2015-06g-52

Portal funkcjonuje już na krakowskim rynku restauracyjnym (ponad 50 lokali), a ma zamiar wejść do innych miast Polski. Klientowi restauracji portal umożliwia zarezerwowanie stolika w lokalu. Każdy użytkownik korzystający aktywnie z portalu (rezerwując online, pozostawiając komentarze i oceny) zbiera punkty, które może wymieniać na vouchery do zrealizowania na kolejny posiłek. Gastrobooking.pl pomaga budować lojalność klientów i ich przywiązanie do restauracji.

Zaletą portalu jest system do zarządzania rezerwacjami oraz monitorowania ruchu. Wirtualny 24-godzinny podgląd sali restauracyjnej oraz dostęp do elektronicznego kalendarza pozwala z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie monitorować i zarządzać założonymi rezerwacjami. Dostęp do statystyk pomaga prognozować zapełnienie lokalu i planować skuteczne promocje oraz kampanie marketingowe, które ściągną klientów w konkretnym czasie. System dostarcza również wiedzy nt. historii rezerwacji danego użytkownika, pozwala adresować do konkretnych osób promocje i rabaty na posiłek w restauracji. Umożliwia tym samym restauracjom włączenie w ich codzienne działania poważnej analityki.

Kolejne plany rozwojowe obejmują wdrożenie mobilnych aplikacji na platformę Android i iOS.

Gastrobooking.pl założone zostało przez krakowskiego przedsiębiorcę Dominika Kasztelańca w lutym 2015 roku.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail