Festiwalowy finisz kampani Trzy Znaki Smaku
 


Festiwalowy finisz kampani Trzy Znaki Smaku

2015-08-13

Rozpoczął się „maraton” festiwalowy Trzy Znaki Smaku. To ostatnie trzy duże imprezy dedykowane promocji regionalnych produktów, prowadzone przez tę kampanię.

pws-2015-07c-60

W Zakopanem ruszyły VI Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które potrwają do 16 sierpnia. Nie zabrankie pokazów kulinarnych, które poprowadzi między innymi Grzegorz Łapanowski, ambasador kampanii Trzy Znaki Smaku.

W tym samym czasie w dniach 13-16 sierpnia w Poznaniu odbywa się IX Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku. Będzie dużo pokazów kulinarnych związanych z przyrządzeniem potraw z wykorzystaniem produktów z europejskimi oznaczeniami ChNP, ChOG oraz GTS od certyfikowanych producentów. Podczas festiwalu w weekend 15-16 sierpnia odbędzie się II Europejskie Dni Produktu Regionalnego i Tradycyjnego „Trzy Znaki Smaku”. Impreza, która podsumowuje całoroczną działalność promującą regionalne produkty.

W dniach 22-23 sierpnia odbędzie się Festiwal Smaku w Grucznie. Będzie to ostatni wielka impreza kulinarna w jakiej bierze udział kampania Trzy Znaki Smaku, która kończy się z początkiem lutego 2016 roku.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail