Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Amazon wchodzi w restauracje

2015-09-11

Firma Amazon rozpoczęła testy swojej nowej usługi – dostarczania posiłków z restauracji.

pws-2015-09-06

Amazon obiecuje, że zamówione w restauracjach posiłki dostarczy w maksymalnie godzinę. Oferta jet skierowana obecnie do mieszkańców amerykańskiego miasta Seattle. Ograniczona jest również liczba współpracujących restauracji. Klienci mogą zamawiać posiłki dzięki specjalnej aplikacji mobilnej.

Nowa usługa Amazonu jest częścią oferty Prime. Osoby, które z niej korzystają, w ramach 99-dolarowego rocznego abonamentu, mogą liczyć na dostarczenie zamówionych via Amazon produktów w dwa dni, mają też dostęp do multimedialnej oferty giganta.

Znając skalę działalności firmy, usługa powinna być wkrótce dostępna także w innych amerykańskich miastach. Czy zawita do Europy? Na tym etapie trudno powiedzieć.
Przypomnijmy przy okazji, że wielkimi krokami zbliża się debiut Amazona w naszym kraju.

Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne