Focus Pizza – nowy koncept gastronomiczny sieci hoteli
 
Focus Pizza – nowy koncept gastronomiczny sieci hoteli

2015-10-02

Focus Pizza to nowa sieć gastronomiczna, która rozpoczęła działalność w Szczecinie oraz Gdańsku. Jej oferta to dostawa pizzy w centrum tych miast. Docelowo sieć Focus Pizza chciałaby dostarczać swoje produkty za pomocą specjalnie przystosowanej floty dronów.

pws-2015-09mm-15

Focus Pizza to nowy dostawca, który w swojej ofercie posiada 16 bazowych rodzajów pizzy – od klasycznej pepperoni po NY burger. Do każdej pizzy można dodać szereg dodatków mięsnych, serowych czy też warzywnych, tworząc swoją ulubioną kompozycję. W ofercie znajdują się także sosy i napoje, a klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Zamówienia można składać telefonicznie oraz online za pomocą oficjalnej strony internetowej marki: www.focuspizza.pl.

Promocję swoich produktów sieć rozpoczęła przy użyciu drona z podwieszoną reklamą graficzną. Dron latał przy szczecińskich biurowcach położonych obok Bramy Portowej, promując hasło reklamowe „Nowe ciasto leci w miasto”.

Focus Pizza jest nowym konceptem gastronomicznym, który należy do polskiej sieci Focus Hotels SA. To sieć hoteli biznesowych klasy ekonomicznej w Polsce. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa Immobile S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny. Znana wcześniej jako Grupa Kapitałowa Makrum S.A., zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w lipcu 2007 roku. Nadrzędnym celem Grupy Kapitałowej Immobile jest inwestowanie w branżach o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. Każdy z nich posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy, saunę oraz siłownię.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail