Idea Hi-Line 42 - nowa pakowarka próżniowa
 

nowości

Idea Hi-Line 42 - nowa pakowarka próżniowa

2021-08-26

Idea Hi-Line 42 to nowa pakowarka próżniowa od Metro-Catering-System. Model ten zaskakuje technologia wykraczającą poza oczekiwania branży gastronomicznej. 

Idea 42 hiline logo

Ta pakowarka próżniowa zostałą zaprojektowana tak, by w pełni zaspokajać potrzeby klienta. Umożliwia pakowanie nawet najbardziej delikatnych i miękkich produktów dzięki idealnemu poziomowi próżni, możliwemu do osiągnięcia w każdych warunkach. W pełni kompaktowe urządzenie z 5-calowym interfejsem smart-touch, opcją podłączenia drukarki oraz pakowania w MAP. Posiada m.in. 9 programów „szefa kuchni” oraz 10 indywidualnych. Wyposażona jest w wytrzymałą komorę próżniową o zaokrąglonych krawędziach, która otwiera się automatycznie po zakończonym cyklu. Dodatkowa funkcja „easy” umożliwia pakowanie próżniowe w workach na zewnątrz urządzenia.

fot. materiał prasowy 

 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail