Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Starbucks: w formacie drive-thru…

2012-06-11

2 stycznia otwarta została pierwsza w Europie Środkowej i Wschodniej kawiarnia Starbucks w formacie drive-thru, czyli lokal wyposażony w okienko dla zmotoryzowanych, którzy chcą kupić kawę na wynos. Kawiarnia znajduje się w Bielanach Wrocławskich, na terenie Parku Handlowego Bielany. Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee, która weszła w joint venture z Starbucks Coffee International, Inc. Obecnie sieć Starbucks posiada już 21 lokali w Polsce. Nowa kawiarnia w...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail