Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Kawa w kilku odsłonach Segafredo Zanetti wprowadziło w swej oferci

2012-06-11

Kawa w kilku odsłonach Segafredo Zanetti wprowadziło w swej ofercie kawy popularne kawy „single origin”, których nazwa wskazuje na pochodzenie ziaren. I tak na przykład Le Origini Brasile oznacza, że pochodzą one z plantacji w Brazylii. Mieszanki te zyskały popularność dzięki temu, że sposób doboru i palenia ziaren wpływa na ich smak w szczególny sposób: nabierają one nuty smakowej charakterystycznej dla danego regionu. Nadają się one zwłaszcza na chłodne pory roku, kiedy z przyjemnością sięgamy po intensywne a tym samym aromatyczne i rozgrzewające kompozycje...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail