Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Nowe smaki prosto z Bielska…

2012-06-11

Na rynku pojawiła się nowa linia trunków ze Śląskiej Wytwórni Wódek Gatunkowych. Bielska linia alkoholi: Miodowa, Cytrynowa, Wiśniowa i Grejpfrutowa, została stworzona z myślą o wszystkich amatorach słodkich, owocowych smaków. Nowa linia alkoholi ze Śląskiej Wytwórni Wódek Gatunkowych to propozycja dla koneserów. Trunki Miodowa, Cytrynowa, Grejpfrutowa oraz Wiśniowa są przykładem połączenia naturalnych składników z najwyższej jakości alkoholem, za pomocą unikalnej technologii produkcji. Ich delikatny i intensywny smak jest wynikiem zbalansowania słodyczy z mocą trunku. Wyróżniają je smukłe rzeźbione opakowania, dobrze wyglądające półce w barze. Miodowa – to trunek produkowany ze specjalnie selekcjonowanego, naturalnego miodu pszczelego. Staropolska receptura gwarantować ma doskonałą jakość likieru,...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail