Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.W marcu EuroGastro

2012-06-11

W Warszawie 16. edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro – najważniejszego wydarzenia targowego w Polsce dla sektora HoReCa. Ideą tych targów jest przedstawienie pełnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii. Impreza wśród wystawców gromadzi producentów i dystrybutorów wyposażenia dla gastronomii, żywności i napojów, alkoholi i używek, akcesoriów, mebli, wyposażenia sal restauracyjnych i barów, produktów, półproduktów cukierniczych, lodziarskich i piekarskich, oprogramowania dla gastronomii, czy środków czyszczących. Targi skierowane są do właścicieli i menadżerów restauracji, barów, małej gastronomii, kawiarni, firm cateringowych, hurtowni gastronomicznych, przedstawicieli super- i hipermarketów odpowiedzialnych za zakupy oraz współpracę z...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail