Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Noma najlepsza na świecie

2012-07-02

Duńska restauracja Noma w Kopenhadze, której szefuje kultowa już postać w branży gastronomicznej René Redzepi, zdobyła po raz trzeci z rzędu tytuł Najlepszej Restauracji Świata w renomowanym konkursie World’s 50 Best Restaurants. Na dwóch kolejnych miejscach znalazły się restauracje z Hiszpanii.

 

Kuchnia René Redzepiego, sztandarowej postaci nurtu gastronomicznego nazwanego New Nordic, charakteryzuje się drobiazgową dbałością o każdy szczegół posiłku, innowacyjnym podejściem do kulinarnych poszukiwań oraz korzystaniem z najlepszych skandynawskich produktów i dziedzictwa skandynawskiej kuchni. Jak przyznał Redzepi, gdy jego restauracja wygrała w ubiegłym roku, w krótkim czasie nadeszło ok. 100 tys. rezerwacji. Konkurs World’s 50 Best Restaurants organizowany po raz 10. przez brytyjski magazyn „Restaurant” uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych na świecie. Lista zwycięzców powstaje w wyniku głosowania World’s 50 Best Restaurants Academy, wpływowej grupy 800 liderów branży gastronomicznej. Akademia jest podzielona na 27 regionów, a każdy region jest oceniany przez panel 31 jurorów.

 

Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności