Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Plan na otyłość

2012-08-20

Obniżyli zawartość tłuszczów nasyconych i tłuszczów typu trans w margarynach, zajęli się kalorycznością lodów dla dzieci. A teraz walczą z ilością soli w jedzeniu. Unilever Food Solutions, dział Unilevera, zmienia skład swoich produktów w szczytnym celu. Chce poprawić zdrowie konsumentów, a tym samym poprawić swój wizerunek. Plan ma nazwę „Życie w sposób zrównoważony”.

 

Badanie World Menu Report nie pozostawia złudzeń − na całym świecie aż miliard osób ma nadwagę, a 300 mln jest otyłych. Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje, że przed rokiem 2015 osób z nadwagą będzie aż 1,5 mld! W Polsce zbyt dużą masę ciała ma co drugi dorosły (w tym 36 proc....


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail