Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Zbliża się gastronomiczne wydarzenie roku

2012-09-09

Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO odbędą się w tym roku w dniach 8-11 października (poniedziałek-czwartek) w Poznaniu. Równocześnie odbędą się także Targi Wyposażenia Hoteli Invest–Hotel. Tym samym będzie to największe wydarzenie branży gastronomiczno-hotelarskiej w Polsce.

  

Zwiedzający, podczas październikowego bloku wydarzeń, będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą dla gastronomii, hotelarstwa, a także branży cukierniczo-piekarskiej i alkoholowej. Na targach Polagra Gastro prezentowane są nowości rynkowe, czyli przede wszystkim maszyny i urządzenia stanowiące wyposażenie lokali gastronomicznych, akcesoria gastronomiczne oraz produkty spożywcze dla gastronomii. Każdego roku targi te, będące świętem polskiej gastronomii, na kilka dni stają się centrum kulinarnych wydarzeń obfitujących w gastronomiczne show, interesujące szkolenia dla restauratorów i barmanów oraz konkursy i pokazy sztuki kulinarnej. Również w tym roku zaplanowano bogaty program imprez towarzyszących ekspozycji wystawienniczej.

 

Targi są doskonałym miejscem, w którym restauratorzy od najlepszych profesjonalistów dowiedzą się wszystkiego na temat m.in.: parzenia kawy, obróbki owoców,...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail