Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Gastronomia polska

2012-08-21

W okresie PRL i później za najlepsze restauracje w mieście uchodziły te hotelowe. Dlatego miesięcznik „Hotelarz”, ukazuje się nieprzerwanie od 1962 roku, bardzo dużo miejsca poświęcał tematyce gastronomicznej. Tym razem prezentujemy m.in. przygody naszych kucharzy na obczyźnie.

 Czerwiec 1988
Kapusta, jarzyna godna osłów


Henryk Krygus był mistrzem kuchni w restauracji hotelu „Tychy” w Tychach, ale wcześniej dwadzieścia lat przepracował w hotelu „Katowice” i w tym czasie wyjeżdżał na kontrakty do Egiptu i Iraku. Pan Henryk edukował kolegów arabskich, którzy „z...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail