Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Kawowe połączenie roku

2012-11-12

Costa by coffeeheaven to nowa marka kawiarni, która pojawiła się w listopadzie 2012 r.

Jest to wynik przejęcia CHI Polska S.A., zarządzającego coffeeheaven, przez międzynarodowe konsorcjum COSTA Ltd. (Costa Coffee), do którego doszło w 2010 r. W efekcie powstała nowa marka kawiarni o nazwie Costa by coffeeheaven. Zmiana na razie dokona się na zasadzie przekształcenia kawiarni Costa Coffee oraz kilku wybranych kawiarni coffeeheaven. Na początku listopada były to 24 lokale. W nowych kawiarniach zmieni się nie tylko oferta produktowa i logo. Proces przekształcenia poprzedza zmiana wystroju wnętrz kawiarni,...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail