Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.100 Best Restaurants

2012-12-14

Najlepszą restauracją w Polsce w konkursie 100 Best Restaurants Awards 2012 by Kinga Pienińska została Tamka 43 w Warszawie. Nagrodę Specjalną „Wyśmienity Smak” by Kinga Pienińska uzyskała restauracja Platter by Karol Okrasa, też z Warszawy.

  

Uroczystą galą zakończyła się II edycja całorocznej akcji rekomendacji dla najlepszych polskich restauracji. Restauracje w konkursie są oceniane przez konsumentów na podstawie ankiet i ich ocena jest...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail