Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Karta wielkich win

2013-01-02

Restauracje hoteli Mercure stawiają na wina. Jak co roku przygotowana została nowa karta win. Tym razem jednak postawiono nie tylko na jakość, ale także na cenę. Dyrekcja hoteli Mercure w Polsce uznała, że cena wina w restauracji nie może być podobna do ceny wynajmowanego pokoju. Innymi słowy powinna odpowiadać kieszeni polskiego klienta, dlatego też w nowej ofercie zaproponowano wina nawet o połowę tańsze niż w poprzedniej karcie.Dyrekcja informuje, że „Mercure prowadzi politykę,...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail