Let’s drink about it – powraca World Class Cocktail Festival!
 

trendy

Let’s drink about it – powraca World Class Cocktail Festival!

2022-08-12

Po sukcesach ubiegłych edycji powraca World Class Cocktail Festival! Wydarzenie odbywać się będzie od 24 sierpnia do 18 września w 6 największych polskich miastach. Goście Festiwalu będą mogli odwiedzić ponad 100 topowych koktajlbarów i barów restauracyjnych oraz skosztować zestawu dwóch modnych koktajli spod znaku World Class w festiwalowej cenie 35 zł. Rezerwacje są dostępne wyłącznie na CocktailFestival.pl.

 WCCF22 Do Sopotu 3

Wielki powrót światowych koktajli

World Class Cocktail Festivaljest doskonałym pretekstem do spędzenia czasu ze znajomymi poza domem. Ciepłe, letnie wieczory to doskonały moment na degustacje koktajli z dodatkiem świeżych, sezonowych owoców i pomysł na zakończenie dnia w miłym towarzystwie.
- Jesteśmy ogromnie szczęśliwi z możliwości wspólnej celebracji największego święta koktajlowego w Polsce i jednego z największych na świecie - zaznacza Max Pollo, jeden z organizatorów Festiwalu. - Piąta edycja ogólnopolskiego święta kultury koktajlowej to doskonała okazja do odkrywania klimatu nowych miejsc, poznania talentów najlepszych barmanów i degustacji koktajli przygotowywanych zgodnie z najnowszymi, światowymi trendami - zachęca Max.

 

Festiwal odbędzie się w dniach 24 sierpnia – 18 września w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie. Uczestniczące w nim koktajlbary i bary restauracyjne zapraszają do rezerwacji zestawu dwóch modnych koktajli na bazie luksusowych alkoholi z portfolio Diageo w promocyjnej cenie 35 zł (to w wielu przypadkach ponad 50% zniżki). Mechanizm Festiwalu jest bardzo prosty – rezerwacje dostępne są na CocktailFestival.pl.

 

Wydarzenie promuje odpowiedzialną i jakościową konsumpcję koktajli w umiarkowanych ilościach. – Naszym celem jest popularyzowanie w Polsce światowych trendów koktajlowych, a przede wszystkim świadomej konsumpcji, w której liczy się nie ilość, lecz jakość alkoholu i sposób jego podania. Bary i restauracje biorące udział w Festiwalu są starannie selekcjonowane w oparciu o wysoką jakość: obsługi barmańskiej i kelnerskiej, wykorzystywanych składników czy mistrzowskiego poziomu menu – wyjaśnia Max Pollo.

 

W Festiwalu biorą udział wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane lokale w kraju. Wśród nich są znane i lubiane koktajlbary, a także nowe miejsca, które powstały na fali wyśmienicie rozwijającej się sceny barmańskiej, jak na przykład warszawskie Weles, Klar - Cocktail Bar, Backroom Bar, Moderne Artisanal, Mozaika, wrocławskie Rusty Rat, Rumbar, ORZO people - music - nature, poznańskie Tłok Bar, Może Gin Chill, L 33 Bistro&Bar, szczecińskie 17 Schodów, AMORE MIO, Bulwary Food&Drink, trójmiejskie JUNGLA Cocktails & Food, Flisak '76, Winston Bar, krakowskie Lastriko, Alchemia, Arkady Cafe Cocktail Bar. Można w nich skosztować znanych na całym świecie koktajlowych klasyków, a także autorskich i popisowych kompozycji przygotowywanych przez mistrzów sztuki barmańskiej, na bazie alkoholi z portfolio marki Diageo.

 

W tegorocznej edycji za pośrednictwem strony CocktailFestival.pl Goście rezerwować będą

zestawy dwóch koktajli w festiwalowej cenie 35 zł. Termin Festiwalu zaplanowano na przełom sierpnia i września 2022 roku.

 

UWAGA! Festiwal jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 18. roku życia – weryfikacja przy odbiorze koktajli. 

Daty Festiwalu: 24 sierpnia – 18 września 2022 r.

Lokalizacje: Kraków, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław

Pełna lista koktajlbarów: CocktailFestival.pl

fot. materiał prasowy 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail