Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Świąteczne dekoracje stołów

2012-11-12

Święta Bożego Narodzenia oraz sylwester i karnawał to jedyny czas, kiedy każde bez wyjątku wnętrze dekoruje się odświętnie. Każda witryna sklepowa, każde centrum handlowe rywalizują o zainteresowanie klientów. To samo dotyczy lokali gastronomicznych.

  

Ciekawie udekorowane wnętrze nie tylko zachęca do wstąpienia w progi, ale także pomoże wykreować atmosferę w której, jeśli goście dobrze się czują, będą chętnie przebywać i do której będą powracać. Ciekawe i oryginalne dekoracje świąteczne to także kwestia prestiżu – lokal o uznanej renomie nie może sobie pozwolić na pobieżne potraktowanie zagadnienia. Dlatego odświętny wygląd lokalu stoi na równi z dobrym menu i obsługą. Jak w takim razie udekorować stół w lokalu? Oto trzy ważne aspekty, które warto wziąć pod uwagę, zanim zabierzemy się za świąteczne zakupy dekoracji i ozdób świątecznych.

 

Nowoczesna dekoracja świątecznego stołu

Nowoczesne wnętrza narzucają wręcz obowiązek użycia ciekawych i niestandardowych dekoracji. Pokazana realizacja to propozycja w odświętnym, ale niekoniecznie klasycznym kolorze – srebrnym. Doskonale pasuje do surowych, ascetycznych wnętrz. Komponuje się z szarościami, bielą oraz kolorem czarnym. Motywem przewodnim i najbardziej oryginalnym jest duża postać renifera wykonanego z metalu pokrytego delikatnym srebrnym brokatem. Renifer jest symbolem świąt, ale nie tak oczywistym, jak na przykład choinka. Jako tło zastosowano połączenie czarnej organzy z motywem srebrnego, brokatowego nadruku. Całość nie epatuje kolorem czy przepychem, ale ma ciekawą formę świątecznych akcentów (renifer, mikołaje) oraz oryginalne, doskonałej jakości elementy (świeczniki, serwetniki).

 

Współgranie

Dobór dekoracji...

Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności