Nowy kompleksowy e-book dla restauratorów, którzy chcą wdrożyć skuteczne dostawy
 

innowacje

Nowy kompleksowy e-book dla restauratorów, którzy chcą wdrożyć skuteczne dostawy

2022-10-20

Sprzedaż online to potężne i dynamiczne źródło, które coraz częściej nie jest tylko wyborem, a koniecznością dla działających na rynku gastronomicznym restauratorów. Z tego powodu firma GoPOS, która dostarcza nowoczesne systemy sprzedażowe dla branży HoReCa, prezentuje nowy poradnik. Kompleksowy e-book delivery jest zbiorem informacji na temat wszystkich dostępnych sposobów rozpoczęcia sprzedaży online, realizacji dowozów i działań promocyjnych, które pozwolą wyróżnić ofertę restauracji na tle konkurencji. E-book wzbogacają także liczne wskazówki i porady ekspertów w branży delivery, social mediów czy rozwiązań płatniczych dla biznesów online. Premiera poradnik miała miejsce na początku października 2022 roku. 

e book delivery gopos infografika

E-book powstał z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zarówno wdrożyć skuteczne dostawy, jak i usprawnić dotychczasową sprzedaż online. Zawarte informacje mają na celu pokazać czytelnikom wszystkie dostępne rozwiązania, które istnieją na rynku delivery tak, by restauratorzy mogli dostosować swoje wybory do własnych potrzeb i możliwości. Odpowiednia sprzedaż online nie może obyć się bez skutecznych działań marketingowych, dlatego w e-booku porad mogą szukać też ci, którzy chcą odpowiednio wyróżnić swoją ofertę, trafić z nią do kolejnych konsumentów, a także pozostać w trendzie i przygotować się na to, co już wkrótce będzie kształtować usługi dostaw.

“Obserwując stale rosnące zainteresowanie rozwiązaniami delivery w branży gastronomicznej, zdecydowaliśmy się stworzyć poradnik, który dostarczałby klientom kompleksowych wskazówek dotyczących sprzedaży w sieci. E-book delivery jest zbiorem niezbędnych informacji zarówno dla początkujących, jak i już działający online restauratorów. Jako twórcy nowatorskich i wciąż rozwijanych rozwiązań także dla delivery, chcemy dzielić się wiedzą i przekazywać ją dalej, pokazując najlepsze praktyki i narzędzia, faktycznie ułatwiające pracę klientom” - mówi Grzegorz Kożuchowski, CEO firmy GoPOS

 

Poradnik został podzielony na trzy główne części, w których kolejno omawiane są ważne aspekty dla branży delivery. Czytelnicy znajdą w nim przegląd sposobów na rozpoczęcie sprzedaży w sieci oraz dostępnych możliwości w zakresie realizacji dostaw. Autorzy prezentują ponadto sposoby na odpowiednią reklamę restauracji w sieci i zwracają uwagę na elementy, determinujące skuteczność dostaw. W e-booku znalazło się także zestawienie przydatnych narzędzi, które pozwolą rozpocząć lub usprawnić sprzedaż online już nawet po kilkunastu minutach. 

 

Nowy e-book delivery to również zbiór porad od ekspertów, dzielących się swoim doświadczeniem. “Wiedzę najlepiej czerpać od specjalistów, którzy na danej branży znają się najlepiej. Dlatego do współpracy przy naszym e-booku zaprosiliśmy firmy, które na dowozach czy pozostałych, ważnych z punktu widzenia delivery zagadnieniach znają się najlepiej. Dzięki temu czytelnicy mogą mieć pewność, że otrzymają pełnowartościowy poradnik, a w ten sposób jeszcze lepiej przygotują się na nowe lub kolejne źródło swojej sprzedaży” - dodaje Grzegorz Kożuchowski. 

 

W poradniku praktyczną wiedzą podzieliły się takie firmy jak: Stava, Foodbandits, NfHotel, A7 reklama wizualna, AdsFox oraz Blue Media.


E-book można pobrać na stronie internetowej https://gopos.pl/landing/ebook-delivery

fot. materiał prasowy 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail