Panie i panowie do kuchni
 
Panie i panowie do kuchni

2013-03-18

Początek roku, a zatem ruszyły różnego rodzaju konkursy kulinarne. To idealny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności, a także doszkolenie personelu restauracji. Oto niektóre z zakończonych i zbliżających się konkursów.

rs-2012-02-04

Kulinarny talent 2013

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gastronomicznych oraz kucharzy, którzy nie ukończyli 23 roku życia. Chętni, poza samym zgłoszeniem, muszą dostarczyć rekomendację szefa kuchni. Ten wymóg ma na celu wstępną weryfikację przez nauczycieli szkół gastronomicznych. To już piąty konkurs, a jego celem jest jak zawsze wyłonienie wybitnych talentów, rozwój zawodowy młodych kucharzy i poszukiwanie nowych kierunków w gastronomii. Konkurs pod patronatem Roberta Sowy odbędzie się na XVII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro 20-22 marca w Warszawie. Więcej informacji: www.eurogastro.com.pl.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail