Nauka ważna na każdym etapie
 

 
Nauka ważna na każdym etapie

2013-03-20

Po każdej zmianie prawa żywnościowego, a także zmianie oferty restauracji, metod technologicznych lub wobec innych okoliczności, które mogą wpływać na bezpieczeństwo żywności, przedsiębiorca powinien przeprowadzić szkolenia uzupełniające z zakresu przestrzegania wymagań higieniczno-sanitarnych.

 

Pracodawca prowadzący przedsiębiorstwo i biorący bezpośredni udział w pracach przy produkcji i obrocie żywnością, również jest objęty obowiązkiem posiadania wiedzy z zakresu przestrzegania zasad GHP/GMP/ HACCP, stosownie do zakresu wykonywanych prac.

rs-2012-02-35

Zadania przedsiębiorcy

Większość zatruć pokarmowych u konsumentów wynika z błędów popełnianych przez personel, takich jak brak higieny osobistej, nieprzestrzeganie podstawowych procedur dotyczących higieny produkcji, rotacji towarów, przechowywania surowców i produktów w odpowiednich warunkach,...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail