Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Torfowy Adberg zwycieża

2013-05-22

Whisky Ardbeg zdobyła trzy nagrody w konkursie World Whisky Awards w Londynie. Jej Islay Malt wygrał w kategorii „World’s Best Single Malt”, ostatnia limitowana edycja – Ardbeg Galileo – została uznana za „Best Islay Single Malt”, a visitor centre manager Ardbega Jackie Thomson otrzymała tytuł „Global Icon Visitor Centre Manager of the Year”.

rs-2013-03-25

Marka Ardbeg szczyci się mianem Ultimate Islay Malt Whisky. Ardbeg, produkowany w destylarnii założonej w 1815 roku, jest uznawany przez...


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail