17. targi EuroGastro
 


17. targi EuroGastro

2013-05-22

W 17. edycji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro w Warszawie swoją ofertę zaprezentowało 267 wystawców z 18 krajów, a targi odwiedziło ponad 19 tys. osób. Ponad 600 słuchaczy skorzystało ze szkoleń branżowych w trakcie czterech konferencji tematycznych. W programie targów znajdowało się ponad 30 pokazów kulinarnych.

rs-2013-03-26

Wtrakcie trzech dni targowych przedstawiciele branży HoRe- Ca zapoznali się z ofertą wystawców w zakresie produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii w sektorach drink & bar; sprzętu, mebli i akcesoriów do kompleksowego wyposażenia zaplecza kuchennego restauracji; żywności i napojów dla gastronomii; urządzeń i produktów do profesjonalnego parzenia i serwowania kawy oraz wyposażenia sal restauracyjnych i barów.

 

Oferta wystawców umożliwiła pełen przegląd rynku w zakresie produktów i rozwiązań dla gastronomii. Firma Rational, obchodząca swoje 40-lecie, prezentowała najnowsze technologie przygotowywania potraw. m.in. urządzenie SelfCookingCenter Whitefficiency.Na targach nie zabrakło także sieci handlowych zaopatrujących rynek HoReCa, m.in. Makro Cash & Carry Polska, które...


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail