Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Wielkie Święto branży czystości

2013-05-22

26 kwietnia zakończyła się VI edycja Targów ISSA Interclean Centralna i Wschodnia Europa. Po raz kolejny targi ISSA Interclean odnotowały wzrost odwiedzających. Pierwsze podsumowania mówią o blisko 4 tys. gości z 55 krajów. Swoją ofertę zaprezentowało 201 wystawców, w tym 104 spoza Polski.

rs-2013-03-27

Wizyta na ISSA Interclean była okazją do zapoznania się z nowościami oferowanymi przez rynek, wiele firm bowiem planuje premierę swoich nowych produktów właśnie na te targi. Promocji nowych, innowacyjnych...


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail