Ogródkowe restauracje
 
Ogródkowe restauracje

2013-05-22

Przychodzi taki moment, kiedy bujny rozkwit przyrody skłania ludzi do spędzania czasu w jej otoczeniu. Szczególnie daje się to zaobserwować w klimacie umiarkowanym, gdzie zima trwa kilka miesięcy. Bez świeżego powietrza nie ma dobrego nastroju, zdrowia i energii.

 

Do prawidłowego rozwoju materii ożywionej (człowiekowi szczególnie) niezbędne jest słońce i pożywienie. Architekci i projektanci – ci wykwalifikowani i samoucy – idąc za głosem natury stworzyli niezliczoną liczbę miejsc przestrzeni restauracyjnej. Ale czy kilka stolików wystawionych przed budynek stanowi zachętę do zatrzymania się i skorzystania z oferty menu? Mając do wyboru estetykę, design, wygodę, co wybierzemy?

 

KOYA, Ryga


rs-2013-03-53

Restauracja Koya zlokalizowana jest w przemysłowej części Rygi. W opustoszałym porcie rosyjskim stworzono artystyczne i eleganckie miejsce. Na drewnianym pomoście tuż nad wodą ustawiono biało czarne pufy i stoliki niczym gigantyczne żelki. Przestrzeń portową połączono z salą restauracyjną poprzez ruchome,...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail