Aplikacja mobilna Pasibus już dostępna w Google Play i App Store
 trendy

Aplikacja mobilna Pasibus już dostępna w Google Play i App Store

2023-05-12

Fani street foodu i burgerów mogą pobrać na swoje telefony aplikację mobilną przygotowaną przez kultową polską markę burgerowni Pasibus. Dzięki niej będą mieli dostęp m.in. do dodatkowych promocji i zniżek, jako pierwsi poznają nowości sieci oraz skorzystają z innowacyjnego ułatwienia podczas składania zamówień w restauracjach Pasibus. 

 PasiAppka

fot. materiał prasowy

W sklepach Google Play i App Store dostępna jest bezpłatna aplikacja mobilna dla gości odwiedzających restauracje Pasibus. W aplikacji mogą oni dowiedzieć się o nowościach dostępnych w menu burgerowni, a także skorzystać ze zniżek dostępnych wyłącznie w tym kanale. Sprawdzą również, gdzie znajduje się najbliższy lokal sieci.

 

Oprócz dostępnych w aplikacji kuponów, które pozwolą skorzystać z promocji oraz zdobywać nagrody, aplikacja Pasibus stanowi także innowacyjne udogodnienie podczas wizyty w restauracji sieciJej użytkownicy, którzy złożą zamówienie w cyfrowym kiosku samoobsługowym, mogą następnie zeskanować dedykowany kod QR i otrzymać w aplikacji powiadomienie, kiedy ich zamówienie będzie gotowe do odbioru.   

 

Więcej informacji o aplikacji Pasibus: https://pasibus.pl/pl/pasiappka/  

 

W najbliższym czasie aplikacja będzie dalej rozwijana i w przyszłości pojawią się w niej kolejne funkcje. 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail