Pasibus laureatem Bolt Food Restaurant Awards 2022
 

konkursy

Pasibus laureatem Bolt Food Restaurant Awards 2022

2023-05-18

Użytkownicy aplikacji Bolt Food przyznali nagrody swoim ulubionym restauracjom. Kultowa sieć burgerowni Pasibus zwyciężyła w kategorii "Kochani przez lokalsów" w swoim rodzimym Wrocławiu. To kolejne wyróżnienie dla Pasibusa od klientów zamawiających jedzenie z dostawą.
Pasibus dostawa box
 
fot. materiał prasowy
Bolt Food Awards zostały przyznane przez użytkowników aplikacji Bolt do zamawiania jedzenia online. Laureatów wyłoniono w 3 głównych kategoriach: "Kochani przez lokalsów", "Wschodząca gwiazda" i "Tanie, a smaczne". Pasibus zwyciężył w pierwszej z nich we Wrocławiu - mieście, w którym rozpoczęła się historia sieci. W tej chwili w stolicy Dolnego Śląska działa aż 10 lokali marki.
W ostatnim czasie sieć została wyróżniona także przez użytkowników Pyszne.pl, którzy już po raz 8. wskazali swoich faworytów w plebiscycie Pyszne.pl Awards. Kolejny rok z rzędu Pasibus święcił triumfy w kategorii "Sieć Roku". 
Dynamiczny rozwój sieci dostrzegają i doceniają nie tylko klienci, ale także branża. Zarząd Pasibusa znalazł się wśród najlepszych restauratorów w Polsce według miesięcznika Forbes & FOR Solutions – Profesjonalnie dla Gastronomii. Skuteczność biznesowa zarządu sieci, czyli Alicji Staszczyńskiej, Piotra Staszczyńskiego, Jana Kulisiewicza i Dawida Bojarojća, została wyróżniona w konkursie TOP 50 Restauratorów Forbes & FOR 2023
 

Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail