Festiwal Ostryg powraca do restauracji Port Royal
 


Festiwal Ostryg powraca do restauracji Port Royal

2023-06-16

Już po raz dwunasty restauracja Port Royal zaprasza na Festiwal Ostryg — jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na kulinarnej mapie miasta. Od 15 czerwca przez dwa tygodnie, goście będą mieli okazję zanurzyć się w świecie ostryg i delektować się ich wyjątkowym smakiem.

fot. materiał prasowy

2022.06.03 VCP Port Royal 62

Tegoroczna edycja Festiwalu Ostryg przynosi jeszcze więcej radości miłośnikom owoców morza. Goście będą mieli okazję spróbować aż 15 różnych odmian ostryg, które będą serwowane w towarzystwie autorskich sosów, apetycznych dań i wyjątkowych koktajli. Port Royal swoją ladę z ostrygami otworzy przed spragnionymi nowych doznań gośćmi w pięknym ogrodzie restauracji.

— Jesteśmy dumni, że już raz kolejny będziemy gościć miłośników ostryg w naszej restauracji — mówi Karolina Jakimiak Kwaśniewska, właścicielka Port Royal. — Wcześniejsze edycje pokazały, że jest to wyjątkowe doświadczenie, które przywołuje na myśl poławianie ostryg na wybrzeżach Francji i Irlandii. U nas zamiast spacerów z wiaderkiem i nożykiem w ręku można wybrać dowolne odmiany ostryg i porównywać ich unikatowe smaki. A autorskie sosy doskonale łączą się z tymi delikatnymi owocami morza, oferując niezapomniane doznania — podkreśla.

Oprócz degustacji, w ramach Festiwalu Ostryg, odbędą się także specjalne warsztaty dla tych osób, które chciałaby zgłębić temat tych wyjątkowych owoców morza.

Rezerwacje, zarówno na ostrygowe warsztaty, jak i stoliki podczas Festiwalu Ostryg można dokonać za pośrednictwem platformy DineOut lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 792 020 707.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail