Obchody Światowego Dnia Prosecco
 


Obchody Światowego Dnia Prosecco

2023-08-21

Nikogo już nie dziwi fakt, iż prosecco, czyli ulubione wino musujące Polaków, doczekało się swojego święta. Tegoroczne obchody Światowego Dnia Prosecco (13.08) były bardzo wyjątkowe.  Firma Henkell Freixenet Polska, czyli lider i gospodarz kategorii, stworzyła specjalne, Pomarańczowe Strefy Mionetto, w których konsumenci mogli się bawić i delektować chwilą w towarzystwie ulubionych włoskich bąbelków Polaków.

Zrzut ekranu 2023 08 21 o 19.00.41 

 fot. materiał prasowy 

Pomarańczowe szaleństwo

Gdańsk, Sopot, Chałupy, Poznań – słowem: strategiczne miejsca na wakacyjnej mapie Polaków.  To tam, w weekend 12-13.08, stanęły Pomarańczowe Strefy Mionetto. Każda inna, z inną aktywnością w roli głównej. Wszędzie była włoska muzyka, mnóstwo dobrej energii, uśmiechów i gigantyczne kolejki po orzeźwiający Mionetto Spritz. 

– To był niesamowity czas! – podsumowuje Anna Pawłowska-Kruzińska, Szef Działu Rozwoju Biznesu i Komunikacji w firmie Henkell Freixenet Polska. – Mamy nadzieję, że wszystkim, którzy odwiedzili nas w Pomarańczowych Strefach Mionetto, udało się choć przez chwilę poczuć włoskie dolce vita! Miło też było słyszeć od właścicieli lokali, które współpracowały z nami przy obchodach, że czują niedosyt i chcieliby rozwijać tę współpracę. Oczywiście ważna jest sprzedaż, która tego dnia była rekordowa, ale Światowy Dzień Prosecco to dla nas przede wszystkim okazja do zabawy z marką i podziękowania naszym konsumentom – mówiAnna Pawłowska-Kruzińska.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail