Da Grasso otwiera restaurację w Myślenicach
 

 
Da Grasso otwiera restaurację w Myślenicach

2023-09-24

Największa franczyzowa sieć pizzerii w kraju ogłosiła kolejną inwestycję. Już od 20 września do grona miejscowości z ofertą Da Grasso dołączą Myślenice. Restauracja będzie zlokalizowana przy ul. Słowackiego 112C.

Da Grasso

fot. materiał prasowy

 

Na gości nowej restauracji czeka szeroki wybór pizz (również w wersjach wegetariańskich
i w atrakcyjnych zestawach dla najmłodszych), burgery, sałaty, zupy, startery, menu deserowe. Warto zaznaczyć, że z okazji otwarcia sieć przygotowała specjalną promocję – do pierwszych stu zamówień klienci otrzymają dodatkową pizzę gratis.

- Cieszymy się, że trzeci kwartał roku kończymy uruchomieniem kolejnej restauracji. Za nami okres wytężonej pracy, który przyniósł niezwykle satysfakcjonujące efekty. Wszystkich mieszkańców Myślenic, turystów i gości zapraszamy do nowego lokalu – wśród naszych propozycji z pewnością każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Startujemy już 20 września – mówi Łukasz Czekałowicz, Kierownik Działu Franczyzy Da Grasso.

Restauracja będzie otwarta 7 dni w tygodniu:

  • poniedziałek-środa – 11:00-22:00;
  • czwartek-sobota – 11:00-23:00;
  • niedziela – 12:00-22:00.

Pełna oferta dostępna będzie zarówno w lokalu, jak i na stronie internetowej – www.dagrasso.pl. Ponadto klienci mogą wygodnie złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem – 504 908 655 (od 20 września).

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://www.dagrasso.pl/franczyza


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail