Salad Story i Foodsi wspólnie uratowali blisko 20 tysięcy paczek-niespodzianek
 

 
Salad Story i Foodsi wspólnie uratowali blisko 20 tysięcy paczek-niespodzianek

2023-09-24

To już druga rocznica współpracy znanej sieci restauracji Salad Story i Foodsi, polskiej aplikacji do ratowania jedzenia! Przez ten czas do inicjatywy dołączyło prawie 50 punktów w całym kraju, w których użytkownicy apki mogą odbierać paczki aż o połowę taniej.

 A.Krajewska i M.Kowalczyk

fot. materiał prasowy - A. Krajewska i M. Kowalczyk 

Sieć restauracji Salad Story, chcąc zapobiec marnowaniu żywności, która nie sprzedała się danego dnia, we wrześniu dwa lata temu zdecydowała się skorzystać z rozwiązania, jakie daje aplikacja Foodsi.

 

Razem z Foodsi walczymy o to, aby marnowało się mniej. Dzięki naszej współpracy zmniejszyliśmy ilość strat w restauracji, a posiłki dostają drugą szansę. Paczki po wystawieniu znikają w mgnieniu oka. Dzięki Foodsi trafiliśmy do szerszego grona gości, którzy mogą spróbować Salad Story w paczkach-niespodziankach - mówi Mateusz Labryszewski, Marketing Manager Salad Story.

 

Ceny paczek są bardzo atrakcyjne. Można je upolować aż o 50% taniej niż w regularnej sprzedaży. Najtańszą paczkę użytkownicy mogą zarezerwować już za 10 zł. A co znajdą w środku? Paczki wypełnione są sałatkami, wrapami, zupami, a także koktajlami, a wszystkie produkty są przygotowane tego samego dnia.

 

Dzięki współpracy udało nam się uratować prawie 20 tysięcy paczek wypełnionych po brzegi pysznym jedzeniem! Mega cieszy nas ta liczba, jest to ogromny krok w misji niemarnowania. Mamy nadzieję, że przed nami lata owocnej współpracy - podsumowuje Mateusz Kowalczyk, CEO i co-founder Foodsi.

 

Do Foodsi dołączyło już prawie 5 000 lokali, dzięki którym marnuje się mniej, a użytkownicy uratowali półtora miliona paczek z jedzeniem, kosmetykami oraz kwiatami! Aplikacja działa w całej Polsce, a liczba miejsc, z których można odebrać paczki stale się powiększa.

 

Czym jest Foodsi?

 

Foodsi to pierwsza polska aplikacja do ratowania jedzenia. Powstała, aby pomagać lokalnym biznesom w walce z marnowaniem żywności. Dzięki temu użytkownicy mogą znaleźć super paczki w mega dobrych cenach (aż do 70% taniej). To pozwala zdecydowanie zmniejszyć wydatki na zakupy.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail