MATERIAŁ PARTNERA: Zmywarka do 2000 zł - 5 polecanych modeli marki Bosch
 


MATERIAŁ PARTNERA: Zmywarka do 2000 zł - 5 polecanych modeli marki Bosch

2023-11-04

Zakup dobrej zmywarki pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wśród wielu producentów tych urządzeń wyróżniają się niezawodne sprzęty marki Bosch. Który model warto wybrać? Prezentujemy listę najlepszych zmywarek tej firmy w cenie do 2000 zł!

zmywarka bosch do 2000 zl

O czym pamiętać przed zakupem zmywarki?

Szukając idealnej zmywarki, najlepiej zacząć od wyboru kategorii urządzeń. Ze względu na konstrukcję wyróżniamy zmywarki wolnostojące oraz zmywarki do zabudowy. Drugi ważnym parametrem jest rozmiar. Sprzęty mogą mieć szerokość 45 cm lub 60 cm. Wiedząc jaki typ i jaka wielkość będzie pasować do twojej kuchni, dopiero możesz rozglądać się za konkretnymi urządzeniami.

W następnej kolejności można patrzeć już na konkretne parametry takie jak:

  • zużycie wody i energii;

  • pojemność;

  • funkcje i udogodnienia.

Najlepsze zmywarki Bosch do 2000 zł

Czas przyjrzeć się najlepszym zmywarką Bosch, które można kupić za mniej niż 2000 zł. Co można polecić w tej kategorii? Oto pięć najciekawszych propozycji!

  • Zmywarka BOSCH SPS2HKI59E – to cicha zmywarka z silnikiem EcoSilence Drive. Będzie dobrze pasować do małej kuchni, ponieważ jej szerokość to 45 cm. W środku mieści się dziewięć kompletów naczyń. W jednym cyklu zużywa 8,5 litra wody. Zużycie prądu dla 100 cykli w trybie EKO to zaledwie 70 kWh, co czyni ją urządzeniem tanim w eksploatacji.

  • Zmywarka BOSCH SPS2IKW04E – następny model również ma kompaktowe wymiary i mieści dziewięć kompletów naczyń. Cechuje się jednak trochę większym zużyciem wody (9,5 na cykl) i większym poborem prądu (78 kWh na 100 cykli). Wyróżnikiem tej zmywarki jest jednak funkcja Home Connect. Urządzenie może łączyć się z siecią Wi-Fi, tworząc ekosystem z innymi urządzeniami Bosch, które użytkownik kontroluje, korzystając z aplikacji mobilnej.

  • Zmywarka BOSCH SMS2HTW54E – trzecia propozycja to już model pełnowymiarowy. Jej szerokość odpowiada szerokości standardowej 60-centymetrowej szafki kuchennej. W związku z tym jest oczywiście pojemniejsza niż dwa wymienione wcześniej modele – we wnętrzu zmieścisz 12 kompletów naczyń. Jeden cykl oznacza wykorzystanie 9,5 litra wody. Zużycie prądu to 92 kWh na 100 cykli – dla dużej zmywarki całkiem dobry wynik.

  • Zmywarka BOSCH SMS2ITI11E – czwarta zmywarka godna uwagi to także model o szerokości 60 cm, który mieści 12 kompletów naczyń. Na pewno jej atutem jest funkcja Silence on demand – czyli czasowe wyciszenie bez konieczności przerywania pracy. Za pomocą aplikacji Home Connect można uruchomić urządzenie zdalnie o wybranej godzinie. Zużywa 10,5 litra wody na cykl i 92 kWh prądu na 100 cykli.

  • Zmywarka BOSCH SGS2HVI20E – ostatni model to zmywarka o największej pojemności. Mieści się tu aż 13 kompletów naczyń. Ma tylko 4 programy, jednak nie powinno to stanowić problemu, ponieważ zazwyczaj i tak korzysta się tylko z jednego, podstawowego. Na 100 cykli zmywania zużywa 92 kWh energii. Pobiera przy tym mniej wody niż poprzedni model – 9,5 litra.

To oczywiście tylko wybrane, najlepsze modele zmywarek Bosch do 2000 zł. Dysponując trochę większym budżetem, można brać pod uwagę także inne sprzęty. Jak widać oferta tego producenta jest bardzo szeroko, ponieważ jest jednym z liderów na rynku AGD. Urządzenia tej firmy są niezawodne i można im ufać. A gdy świetna jakość idzie w parze z przystępną ceną, tym bardziej warto skorzystać z możliwości ich zakupu. Zobacz wszystkie zmywarki Bosch w sklepie MediaMarkt!


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail