Catering specjalistyczny, czyli żywienie najmłodszych
 
Catering specjalistyczny, czyli żywienie najmłodszych

2013-11-25

Catering nie musi być masowy. Całkiem ciekawym pomysłem jest ten specjalistyczny, dla trudnego i wymagającego klienta. A gdzie takiego znaleźć? Choćby w przedszkolach i szkołach podstawowych. Czy może być coś trudniejszego niż wyżywienie dzieci w placówkach edukacyjnych i to wtedy, gdy postanowimy sobie wysoko poprzeczkę? Żywić, ale zdrowo!

rs-2013-06-33

Dobrze dobrana dieta determinuje naukę i zabawę. O ile dzieci te zasady wyniosą z domu i o ile świadomość rodziców i placówki jest wysoka – możemy stworzyć pole do właściwie dobranych działań. Te czynniki, jeśli są spełnione, stają się fundamentem. Dodatkowo należy podkreślić, że gusta małych klientów są naprawdę bardzo wyrafinowane, a jak wiadomo – zdrowe gotowanie niesie za sobą zupełnie nowy smak.

Strategia działań

Przede wszystkim należy nawiązać dobrą współpracę. W praktyce zanim podpiszemy umowę z nowym klientem spotykamy się co najmniej kilka razy – po to, abyśmy się dobrze zrozumieli. Są placówki promujące zdrowe żywienie i są też takie, u których wszystko się zaczyna – w każdej trzeba realizować inną strategię działań. Jeśli trafiamy do placówki świadomej żywieniowo, możemy od razu zacząć działać. Zdrowe menu, nasze zdrowe przepisy i warsztaty kulinarne dla dzieci... przepływ informacji jest bardzo szybki. My i placówka przez nas obsługiwana działamy jak partnerzy – tworzymy wspólną pulę pomysłów i na tym dalej budujemy....

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail